Beíratkozás 2017/2018.

FELHÍVÁS

az általános iskolákba történő beíratásra

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2017/2018. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:

2017. április 20. (csütörtök) 8.00-19.00 óra közöt

2017. április 21. (péntek) 8.00-19.00 óra között

Tanköteles gyermekét (2011. augusztus 31-ig születettek) a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.

Az első évfolyamra történő beíratáskor a gyermek személyazonosítására alkalmas,

a gyermek nevére kiállított személyi azonosító és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt,

az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást, az életvitelszerű lakcímről szóló nyilatkozatot,

valamint a szülői felügyeleti jog gyakorlásáról szóló nyilatkozatot kell bemutatni.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén fenntartó hivatott a felülbírálati kérelmet elbírálni.

TOMAJMONOSTORA TELEPÜLÉS KÖTELEZŐ FELVÉTELT BIZTOSÍTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA:

TOMAJMONOSTORAI ÁLTALÁNOS ISKOLA

(5324 Tomajmonostora, Széchenyi út 59.)

Felvételi körzete:

Tomajmonostora település teljes közigazgatási területe