Válts egy csokit mosolyra!

Tisztelt Szülők!

Iskolánk ismét összefog egy nemes cél érdekében. Kérjük Önöket, amennyiben lehetőségük van támogassák az ÁGOTA Alapítványt felajánlásukkal.

” Azért van az ünnep, mert nem lehet csoda nélkül élni”