Kinder+SPORT

Kitartó munkánk eredménye

2016 novemberében a Kinder+SPORT országos versenyt hirdetett alsó tagozatosok számára, melyre iskolánk is pályázatot nyújtott be.

A kiírt feltételeknek megfeleltünk, s így az észak-alföldi régió egyik képviselőjévé válhattunk.

A verseny több feladatból állt. Miközben az országosan előírt 16 sorversenyt gyakorolták be a gyerekek, szellemi feladatok megoldására is sor került. Ezek megvalósítása kiválóan sikerült tanulóinknak, maximális pontszámot értek el. A pontokat tornaszerekre válthattuk be.

Ezután március 28-án Debrecenben került sor a versenyfeladatok bemutatására. Az elődöntőben az észak-alföldi régión belül 4 csapat versenyzett, ahol iskolánk kimagasló eredményével I. helyezést ért el.

Csapatunk tagjai:

Székely Tamás Imre            2. osztály

Vitális Ábel Bertalan            2. osztály

Gál Adrienn Borostyán       2. osztály

Kun Kinga                             2. osztály

Kovács Cintia Krisztina       2. osztály

Gál Attila Balázs                   3. osztály

Molnár Gábor Lajos            3. osztály

Székely Virág                        3. osztály

Rácz Alexa Amarilla             3. osztály

Mezei Balázs                         3. osztály

Boros Tibor                           4. osztály

Misota Mária Zsanett          4. osztály

Józsa Alexandra                    4. osztály

Márkus Adrián                      4. osztály

Köszönhetjük ezt a tanulók szorgalmának, kitartásának, a versenyen tanúsított példamutató, fegyelmezett magatartásának és sportos helytállásának.

Köszönettel tartozunk a szülők segítőkész magatartásáért és a kollégák együttműködő támogatásáért.

A megmérettetés következő időpontja 2017. május 18. melyre hasonló lelkesedéssel készülünk.

Alsó tagozatos tanító nénik