Ünnepség

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2020. évi március 15-i nemzeti ünnepi megemlékezést iskolánkban zárt körben tartjuk a koronavírus terjedésének megakadályozása érdekében elvárt intézkedések betartása miatt.
A Karcagi Tankerületi Központ rendelkezései alapján minden iskolánkban szervezett rendezvény, verseny felfüggesztésre került.
Kérem a kedves szülőket, hogy szintén ebből az okból iskolánkat az elkövetkező veszélyes időszakban ne látogassák gyermekeik és az itt dolgozók egészségének megőrzése érdekében.
Továbbá kérem a szülőket arra, hogy fokozottan figyeljenek otthon is a helyes higiéniai, kézfertőtlenítési szabályok betartására.
Amennyiben valaki azt feltételezi gyermekéről, hogy koronavírussal fertőződött, legyen szíves tájékoztatni az intézmény vezetőségét, majd vállalja a karantént.
Köszönöm szépen megértésüket, együttműködésüket! Mindannyiuknak jó egészséget kívánok!
Tisztelettel: Gyulainé Turó Melinda intézményvezető